Zdravíme 23.2.2018 sme s celými tímami Centrum Krízovej pomoci predseda Tomáš Peško a Centrum pre pomoc v núdzi predsedm pánom Bandom,organizovať peknú akcii pre ľudí bez domova RESOTY- Resocializačné komunita Pri Trati 13 Podunajské Biskupice. Oslovili firmu o sponzorský dar Piere Baugette 50 bagiet, Sociálna výdajňa potravín a spotrebného tovaru, ktorú mestská časť Bratislava – Nové Mesto PhDr. Mária Repáňová . 

S pozdravom   

Centrum krízovej pomoci Tomáš Peško, Milan Daniel a Daniel Billa

Ďakujeme Bratislava Nové Mesto za vloženie erbu

 

 

Občianské zruženie Som Kto Som sa už podieľalo aj na vytvorenie krásneho projektu pre deti ŠZŠ Hálková 54, 831 03 BA-Nové Mesto. Bol to 1. ročník Neodcudzuj a uskutočnil sa 19.11.2014 v priestore Stredisko kultúry Vajnorská 21, 831 03 Bratislava pod záštitou Komunitné centrum pána starostu MČ Bratislava Nové Mesto Rudolf Kusý. Vďaka štedrosti sponzorov LIDL, Knihkupectvo Svojeť, Fun rádio, DM Drogeria a tanečníkom pod vedením Martina Rihárova Urban ethnic Creaw a kúzelník Peter Šesták bolo fajn. 

Ďakujeme 

 

Ďakujeme za podporu sponzorov ANWELL, HYZZA, O2,LIDL,RAJO,SEDITA,DM a Sociálna výdajňa BA- Nové Mesto a tanečníkom Robkobarny, Flow Control Shop, S3KIDZ,Tommi Kotty,Tomáš Vávra, Tanečnej skupiny Slovakia Dance Group, Profesionálnym tanečníkom Pepsi Pesenger, Zuzane Sliackej, Ferdžo Hear. Vaclav Dočekal, ktorý sa zúčastnili na Vianočnom benefičnom koncerte 1.12.2017 Piatok o 10 hod. ktorý bol venovaný pre deti Špeciálnej základnej škole s materskou školou Staré Mesto-Bratislava Karpatskej 1

 OZ Som Kto Som 

 

 

 Zdravíme Vás aj dnes 6.06.2018 sme vyrazili obidve občianske združenia Centrum krízovej pomoci a Centrum pre pomoc v núdzí aby sme potešili prišli deti s Liečebno- výchovné sanatórium Čakany aby sme ich potešili a priniesli malé darčeky od sponzorov Rajo A.s. a Terno.