Ďakujeme Rotary Klubu Bratislava Robert Hromec ďaľším členom RC Petrom Kollárikom kde je Prezidentom klubu pre rok 2018/2019 je Andrej Rozvadský za potraviny pre 10 rodín

15.12.2018

  

      
 
 

5.1.2019    Centrum krízovej pomoci Tomáš Billa sa dnes rozhodlo obdarovať ľudí bez domova jogurti, smotany brejki ďakujeme RAJO a.s.


Ďakujeme ANWELL 

 

Zdravíme Vás, 7 mája prídeme do Resoty - resocializačná komunita a potom 8. mája zas navštívime Detský domov Nádej v Bernolákove kde som aj vyrastal prinesieme trvanlivé mlieka, a Rajo Brejky.

 

Je dobre keď sa vraciame do prostredia kde som ja osobne vyrastal a kde som trávil pekné detské časy.

 
facebook: Centrum krízovej pomoci 
 
www.ozsomktosom.sk 
 

 

 

 

Centrum krízovej pomoci sa dnes aj s kadernikom Dankom vybrali do de Paulu strihať klientov ľudí bez domova.

Ďakujeme DEPAUL v Bratislave za oslovenie pekného spoločného projektu

 

 

 

Zdravíme Vás, 1.6.219 v piatok sme robili peknú akciu ktorá ma zmysel výdaj socialno trvanlivé potravíny pre sociálne slabšie rodiny a odchovancov detských domovov, mamičky slobodné s detmi či ľudom bez domova. A za to patrí veľka vdaka spoločnost LIDL BRATISLAVA.

 

 

 

 

Zdravíme Vás, chceme informovať o blížiacom sa projekte, ktorý by mal byť do konca roka a to rozdávanie trvanlivých potravin, každý mesiac vždy v polke mesiaca a až do decembra. Momentálne sa dohadujeme so spoločnosťou Tesco na ďalšom postupe a potravinovou bankou pánom Markom Urdzikom s ktorím sa máme stretnúť a prehodnotiť podmienky o vzájomnej dlhodobej spolupráci.

Preto Vás sociálne slabšie rodiny alebo odchovanci detských domov či dôchodcovia alebo slobodné matky alebo občania hmotnej núdzi dajte nám vedieť že ste tu a napíšte nám na email centrumkrizovejpomoci@gmail.com niečo o sebe koľko máte deti v akej ste v situácii kde máte trvali pobyt a kde Vás môžme navštíviť prípadne fotka rodiny aby sme mali aspoň prehlad kde pôjde potravinová pomoc.

 

Ďakujeme