výzvy na pomoc rodinám

Zdravíme Vás,  ak nás chcete oslovit o pomoc tak neváhajte a oslovte nás Naša pomoc je formou výzvy, oslovit občanov a dobrých ľudí.  V obci alebo v meste kde žijete vzájomnu spoluprácu zo zastupiteľstvom pomoc pre Vás a to oblečenie, trvanlivé potraviny, pomoc pri vybavení práce. Noví štart k zmene doterajšieho života k nápravám spokojnosti a nových síl. 
 
 
 
 
 
 
 
 

rodinka p. Daniska Lovecká 

Prajeme pekný večer, chceme Vás srdečne poprosiť a osloviť dobrých ľudí o pomoc pre úžasnú rodinku ktorá žije v Stupave M.Benku 1/A 90031. Rodinka Deniski Loveckej je mama a má dve malé deti ktoré potrebujú trvanlivé potraviny a oblečenie. Ak by ste túto rodinku chceli osloviť tak neváhajte 0950665657.

 
 

Kontaktovali sme Mestský úrad Stupava– referát sociálnych vecí 

Mgr. Soňa Tomekovou aby sme získali informácie ako najlepšie pomoc tejto rodine. Napokon pani Tomeková ju zaradila do systému sociálnej výdajni k získaniu každý týždeň  trvanlivé potraviny pre rodinu. 

Ďakujeme 

 
 
 

rodinka Marcel a Monika 

 

Prajeme pekný večer, chceme Vás srdečne poprosiť a osloviť dobrých ľudí o pomoc pre úžasnú rodinku ktorý vyrastali v detskom domove Monika a Marcel majú krásne deti a onedlho ďalší prírastok do ich šťastnej rodiny sa blíži preto Vás chceme požiadať a poprosiť o pomoc. Rodina potrebuje detskú postielku, trvanlive potraviny, malé oblečenie pre chlapčeka novorodenec.

Rodinná žije ulica Jarna 18 Cifer.obec Jarna. Toto je ich telefónne číslo 0944805454..

                           

 

  Máme informáciu že pán starosta Ciferu Sagan sa chce tak isto podieľať na pomoci pre túto rodinku. Ďakujeme

 

 

 

 
 
 

Dobrý večer, poprosime Vás dobrých ľudí o pomoc. V tomto momente sme dorazili teraz na urgentny príjem p. Ankou matkou 3 deti na na ktorú dnes padla kuchynska linka . Potrebuje riadi, tanerie a novú kuchynskú linku. Toto je telefóne číslo na pani Anku 0944897501 adresa Toplianska 14, Vrakuňa.

 

 

Chceme sa srdečne poďakovať pani Alenke Ďurišovej Závišovej 
Bratislavy že hneď zareagovala na pomoc, pre p. Anku na ktorú spadla linka zlomila jej ruku a prišla o všetky riadi.

 

Ešte raz Ďakujeme pani Alenka za obetavosť a pomoc  

 

  

 

 

Dnes sme dostali informáciu že dorazili riady do rodiny p. Anke ešte raz ďakujeme pani Alenke za dar. 

Zdravím Vás, prajem pekný deň, opäť sme tu zas a zároveň Vás poprosiť dobrých ľudí o pomoci potrebujeme pre p. Máriu trvanlivé potraviny a drevo. Pani Mária žije v garáží a skromnych podmienkach. Jej telefóne číslo je 0944847825