rodinka p. Daniska Lovecká 

Prajeme pekný večer, chceme Vás srdečne poprosiť a osloviť dobrých ľudí o pomoc pre úžasnú rodinku ktorá žije v Stupave M.Benku 1/A 90031. Rodinka Deniski Loveckej je mama a má dve malé deti ktoré potrebujú trvanlivé potraviny a oblečenie.

 
 

 

 
 
 

rodinka Marcel a Monika s Cífera 

Prajeme pekný večer, chceme Vás srdečne poprosiť a osloviť dobrých ľudí o pomoc pre úžasnú rodinku ktorý vyrastali v detskom domove Monika a Marcel majú krásne deti a onedlho ďalší prírastok do ich šťastnej rodiny sa blíži preto Vás chceme požiadať a poprosiť o pomoc. Rodina potrebuje detskú postielku, trvanlive potraviny, malé oblečenie pre chlapčeka novorodenec.

Rodinná žije ulica Jarna 18 Cifer.obec Jarna. 

Máme informáciu že pán starosta Ciferu Sagan sa chce tak isto podieľať na pomoci pre túto rodinku. Ďakujeme

                           

 

 

 

Rodinka pani Anka s Bratislavy 

 
Dobrý večer, poprosime Vás dobrých ľudí o pomoc. V tomto momente sme dorazili teraz na urgentny príjem p. Ankou matkou 3 deti na na ktorú dnes padla kuchynska linka . Potrebuje riadi, tanerie a novú kuchynskú linku. Toto je  adresa Toplianska 14, Vrakuňa

 

Dnes sme dostali informáciu že dorazili riady do rodiny p. Anke ešte raz ďakujeme pani Alenke za dar.

 

 

pani Mária s Bratislavy 

Zdravím Vás, prajem pekný deň, opäť sme tu zas a zároveň Vás poprosiť dobrých ľudí o pomoci potrebujeme pre p. Máriu trvanlivé potraviny a drevo. Pani Mária žije v garáží a skromnych podmienkach. 

 

 

rodina pána Mareška s Púchova 

 

Je tu ďalšia výzva na pomoc , Vladimir Mareček bytom Spojová cesta 1486-6 Púchov 020 01 Prosíme dobrých ľudí o pomoc, plienky, trvanlivé potraviny, hygienu, finančnú pomoc a oblečenie. Pan Mareček je ležiaci pacient má poškodený mozog, prasknutí stavec chrbtica a poškodené nervy na nohách. Nepoberá invalidní dôchodok a je v hmotnej núdzi.

Ak Vám nieje ľahostajný tento príbeh tak Vás prosíme priamo kontaktovať rodinu, ktorá potrebuje Vašu priazeň.